Laipni lūdzam
Latvijas Mākslinieku savienības foto galerijas mājaslapā !

Blakus LMS, LMS galerijas, LMS muzeja un Zvārtavas lapām nu ir nostājusies LMS foto galerija.

Pašreiz tajā ir vairāk kā tūkstotis attēlu, kuri atlasīti pēc principa „mākslinieks pie sava darba”. Lielākā mākslinieku daļa ir Latvijas Mākslinieku savienības biedri un skatāmie attēli ir bijuši publicēti „Kultūras Foruma” informatīvajā pielikumā „La Māsa”. Tas gan nenozīmē, ka neredzēsiet arī tos, kuri vēl nav vai nekad nekļūs par mūsu organizācijas biedriem (piem. kopējās izstādēs piedalījušos vai savus darbus pie mums izstādījušus citvalstu māksliniekus).

  1. Attēlus varat skatīties visus pēc kārtas, sākot ar pirmo lapu sadaļā „VISI ATTĒLI”. Šīs sadaļas sākumā vienmēr redzēsiet svaigākos uzņēmumus.
  2. Sadaļā „MĀKSLINIEKI” varat meklēt Jūs interesējošos vārdus alfabēta kārtībā, bet šajā nodaļā atradīsiet vienīgi LMS biedrus.
  3. Attēlus varat meklēt alfabētiskā kārtībā arī pēc galerijas, muzeja vai citas pilsētvides sadaļā „VIETA”. Šeit atradīsiet visus konkrētajā vietā fiksētos māksliniekus.
  4. Gadījumā, ja vēlaties atrast notikumus pēc noteikta laika (gada vai mēneša), Jums jāmeklē sadaļa „LAIKS’’.

Labi apzinos, ka sastapsieties ar kļūdām, kuras ar Jūsu palīdzību tiks operatīvi novērstas. GAIDĀM LABOJUMUS & PAPILDINĀJUMUS un, ja Jūsu rīcībā ir attēli, ar kuriem varētu papildināt šo arhīvu, ar prieku to darīsim: sūtiet ierosinājumus, labojumus, papildinājumus uz adresi – [email protected]. Ar norādi: FOTOGALERIJAI.

Ceru, ka Jums būs interesanti vizuāli atpazīt Jums mīļa mākslas darba mākslinieku vai otrādi – uzzināt kā strādā mākslinieks, kuru pazīstat tikai vizuāli.

Jūsu priekšā – mūsu mākslas daudzveidība!

Mārtiņš Heimrāts – LMS exprezidents